EsilehtKoju

Arena

Arena

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Diivan Arena on Eestis toodetud põhjamaise pehme mööbli meistriklass. Arena tundub vastupandamatult õhulisena ja kutsub oma hallide varjunditega lähemalt tutvuma. Funktsionaalne, vastupidav ja kaunis mooduldiivan pakub kodu sisustamisel küllaga võimalusi. Diivani tagasihoidliku värviga kattekangad lisavad interjööri diskreetset rafineeritust ega jää sisekujunduses domineerivaks. Arena mudel on pehmete kattepatjade, mitme erineva käepideme ja kitsa laiusega mooduldiivan, seetõttu saate Arena tellida oma koju just sellisena, nagu teile sobib ja meeldib. Diivan sobib suurepäraselt ka hotelli või kontorisse. Arena on saadaval kolme-, kahe- ja ühekohalise diivanina, nurgadiivanina ning lisaks kahe erinevas suuruses tumbaga. See annab võimaluse Arena mooduleid erineval viisil kombineerida, et leiaksite just oma elutuppa või kontorisse sobiva lahenduse.

Versioonid

Arena 2,5+D, Arena D+2,5

Soovitatud kangad

PRIMO 16 (I cat), PRIMO 52 (I cat), PRIMO 84 (I cat), PRIMO 89 (I cat), PRIMO 96 (I cat)

Jalad

L88 oak stain wooden

Käetoe laius

21 cm

Kõrgus

85cm

Istumiskõrgus

45 cm

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
999.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.