Meist

Kodumaine mööblitootja

Bellfire on tegutsenud Põhjamaades juba aastast 2005. Meie disainerite loodud kvaliteetsed diivanid, voodid, tugitoolid ja tumbad kaunistavad interjööre Rootsis, Soomes, Norras, Islandil, Eestis, Lätis ja Iirimaal.

Skandinaavia-hõngulise mööbliga saab sisustada nii kodusid kui ka hotelle, büroohooneid, kinnisvaraarendusi, avalikke asutusi ja kontoreid.

Disain ja kvaliteet

Meie mööbli märksõnad on funktsionaalne disain ja läbimõeldud materjalide valik.
Tegutseme kahes Eesti tehases ja seisame jätkusuutliku tootmise eest rakendades roheenergiat ning keskkonnateadlikku lähenemist nii kangaste valikul kui jääkmaterjali käitluses. Mööbliraamides kasutame kasevineeri ja naturaalset puitu, pehmetes osades hoolikalt valitud vaht- ja kiudmaterjale.


Tootevalikust leiate üle 90 pilkupüüdva mööblieseme, et valida endale see õige!

Mitmekülgne täiustatud valik

Alates 2023. aastast pakume võimalust interjööri täiustada Itaalia kaasaegse disainmööbliga. 
Teeme koostööd tunnustatud Itaalia pehme mööbli brändidega nagu Gurian ja Dienne, kelle eksklusiivsetes kollektsioonides leiate ajatut disaini, meisterlikku käsitööoskust ning sajanditepikkuse ajalooga kvaliteedi tippklassi.

Tutvuge meie Itaalia kollektsiooni valikuga, et lisada ruumi luksuslikku puudutust minimalistliku ja skulpturaalse joonega diivani, voodi või tugitooli näol.

Tutvuge valikuga e-poes või tulge külla meie salongi Novapolise ärimajas, Riia tn 142.

Lisainfo saamiseks võtke meiega ühendust kontaktivormi kaudu.

Bellfire pühendunud meeskond on keskendunud sellele, et teie, meie kallid kliendid, pehmest mööblist kaua-kaua rõõmu tunneksite!


    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust
    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.