Club

Prev slide

Next slide

Club

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Voolujooneline tool Club püüab pilku oma huvitava ja kompaktse stiiliga, kus poolringikujuline seljatugi läheb sujuvalt üle käetugedeks. Ja sama sujuvalt leiab tool Club oma koha ka teie kodus olles üks liige trios, kuhu kuulute veel teie ja mahe valgus. Sellest koostööst võib sündida nii mõndagi, näiteks üks sissekanne päevikusse. Või on tool Club hoopis teiste omasugustega pakkumas väärikat toetust suurema pidulaua ääres, kui võõrustate oodatud külalisi.

Kõrgust on toolil Club 84 cm ja laiust 78 cm. Karkassile annavad tugevust kasevineer ja mänd, pehmust lisab vahtmaterjal. Jalgade kõrgus on 16 cm ja valida saate kahe erineva värvitooni vahel: musta ja tammepeitsi.

Soovitatud kangad

SORO 13 beige (I cat), SORO 34 green (I cat), SORO 40 mustard (I cat), SORO 61 pink (I cat), SORO 93 grey (I cat), SORO 97 dark grey (I cat)

Istumiskõrgus

44 cm

Istumissügavus

50cm

Jalad

L37 black, L37 oak stain

Käetoe laius

10cm

Kõrgus

85cm

Versioonid

Club tugitool

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
158.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.