Club

Prev slide

Next slide

Club

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Voolujooneline tool Club püüab pilku oma huvitava ja kompaktse stiiliga, kus poolringikujuline seljatugi läheb sujuvalt üle käetugedeks. Ja sama sujuvalt leiab tool Club oma koha ka teie kodus olles üks liige trios, kuhu kuulute veel teie ja mahe valgus. Sellest koostööst võib sündida nii mõndagi, näiteks üks sissekanne päevikusse. Või on tool Club hoopis teiste omasugustega pakkumas väärikat toetust suurema pidulaua ääres, kui võõrustate oodatud külalisi.

Kõrgust on toolil Club 84 cm ja laiust 78 cm. Karkassile annavad tugevust kasevineer ja mänd, pehmust lisab vahtmaterjal. Jalgade kõrgus on 16 cm ja valida saate kahe erineva värvitooni vahel: musta ja tammepeitsi.

Soovitatud kangad

SORO 13 beige (I cat), SORO 34 green (I cat), SORO 40 mustard (I cat), SORO 61 pink (I cat), SORO 93 grey (I cat), SORO 97 dark grey (I cat)

Istumiskõrgus

44 cm

Istumissügavus

50cm

Jalad

L37 black, L37 oak stain

Käetoe laius

10cm

Kõrgus

85cm

Versioonid

Club tugitool

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
158.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.