EsilehtHotelli

Amelie

Amelie

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Skandinaavia kvaliteedi ja funktsionaalse disainiga nurgadiivan Amelie sobib aktiivsele inimesele. Diivan on praktiline, lihtne ja mugav. Kiire ja pingelise tööpäeva järel pakub Amelie rahulikke ja nauditavaid puhkehetki. Diivan sobitub hästi nii meie traditsioonilisse põhjamaisesse interjööri kui ka pilkupüüdva elemendina kaasaegsesse industriaalsesse lofti.
Diivanile annavad iseloomu kõrged, 20 cm kõrgused jalad, mis loovad diivanist kerge ja hõljuva üldmulje. Diivani istumisosa sügavus on 50 cm. Tänu tugevale puitkarkassile ja tihedakoelisele dekoratiivkangale on nurgadiivan väga vastupidav ja säilitab oma vormi ka pikaajalisel kasutamisel. Diivani raam on valmistatud kasevineerist ja männipuidust.
Kvaliteetne vahtmaterjal hoiab diivanipatju vormis ja pikendab diivani kasutusaega. Teil on võimalik leida diivanikangaste laiast valikust endale meelepärane.

Versioonid

Amelie 2+D

Soovitatud kangad

BRUNEI 18 (III cat), BRUNEI 29 (III cat), BRUNEI 31 (III cat), BRUNEI 39 (III cat), BRUNEI 45 (III cat), BRUNEI 6 (III cat)

Kõrgus

85cm

Istumiskõrgus

45cm

Istumissügavus

50cm

Käetoe laius

10cm

Jalad

L82 must

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
999.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.