
Kauni vormiga kutsuv ja pehme Amore diivan on praktiline ja mugav.
E-poes on saadaval piiratud valik hoolikalt valitud kangaid. Tule tutvu kogu kangavalikuga Bellfire salongis Tartus või Tallinnas. Kohapeal on mitmekesine valik kangaid erinevate toonide ja tekstuuridega.
Kui sulle meeldib toode, aga eelistaksid seda teise kangaga, siis on see võimalik! Küsi pakkumist egle@bellfire.ee
Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast. Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
| Laius | 183 cm |
|---|---|
| Sügavus | 90 cm |
| Kõrgus | 95 cm |
| Istumiskõrgus | 46cm |
| Istumissügavus | 55 cm |
| Käetoe laius | 13 cm |
| Jalgade kõrgus | 12 cm |
| Versioonid | Amore 2 |
|---|---|
| Jalad | L49 black, L49 oak stain |
| E-poe kangavalik | CASUAL river, CASUAL gold, CASUAL griffin, CASUAL poppy, CASUAL truffle |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
69€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”






