EsilehtKojuDiivanid

Nice

Nice

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Jalad puuduvad

Meie staardiivan Nice on vaieldamatult oma kaunist nime väärt. Moodulitest koosnev Nice on retrohõnguliste voolujooneliste vormidega diivan, mis kutsub mugavust nautima ja lõõgastuma. Diivanipatjade pehmuse eest hoolitseb pocket-tüüpi vedrustus. Diivan sobib igasse ruumi, sest selle mooduleid saab kombineerida vastavalt ruumikujundusele. Nice võib olla teie tavaline diivan, pilkupüüdev ja praktiline nurgadiivan või diivani, tugitooli ja tumba ansambel. Moodulite karkass on vastupidav ja on valmistatud looduslikest materjalidest: kasevineerist ja männipuidust. Diivan toetub peidetud jalgadele.

Tänu sellele on diivan madal, aga suure istumissügavusega – 70 cm. Diivani kangavalik on mitmekesine ja rahuldab ka nõudlikuma maitse. Nice üllatab sellega, et diivani saab kombineerida ka eri värvi ja materjalist dekoratiivkangastega kaetud moodulitest.

Soovitatud kangad

JOINT beige (III cat), JOINT brown (III cat), JOINT dark grey (III cat), JOINT light grey (III cat), JOINT yellow (III cat)

Versioonid

M10, M10L, M10R, M50, M80

Istumiskõrgus

45 cm

Istumissügavus

70 cm

Käetoe laius

30 cm

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
306.00410.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.