EsilehtHotelli

Nice

Nice

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Meie staardiivan Nice on vaieldamatult oma kaunist nime väärt. Moodulitest koosnev Nice on retrohõnguliste voolujooneliste vormidega diivan, mis kutsub mugavust nautima ja lõõgastuma. Diivanipatjade pehmuse eest hoolitseb pocket-tüüpi vedrustus. Diivan sobib igasse ruumi, sest selle mooduleid saab kombineerida vastavalt ruumikujundusele. Nice võib olla teie tavaline diivan, pilkupüüdev ja praktiline nurgadiivan või diivani, tugitooli ja tumba ansambel. Moodulite karkass on vastupidav ja on valmistatud looduslikest materjalidest: kasevineerist ja männipuidust. Diivan toetub peidetud jalgadele.

Tänu sellele on diivan madal, aga suure istumissügavusega – 70 cm. Diivani kangavalik on mitmekesine ja rahuldab ka nõudlikuma maitse. Nice üllatab sellega, et diivani saab kombineerida ka eri värvi ja materjalist dekoratiivkangastega kaetud moodulitest.

Soovitatud kangad

JOINT beige (III cat), JOINT brown (III cat), JOINT dark grey (III cat), JOINT light grey (III cat), JOINT yellow (III cat)

Versioonid

M10, M10L, M10R, M50, M80

Istumiskõrgus

45 cm

Istumissügavus

70 cm

Käetoe laius

30 cm

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
352.00469.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust
    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.