
Dekoratiivpadjad kuuluvad komplekti. Seljapatjade taga silindrikujulised tugipadjad:

E-poes on saadaval piiratud valik hoolikalt valitud kangaid. Tule tutvu kogu kangavalikuga Bellfire salongis Tartus või Tallinnas. Kohapeal on mitmekesine valik kangaid erinevate toonide ja tekstuuridega.
Kui sulle meeldib toode, aga eelistaksid seda teise kangaga, siis on see võimalik! Küsi pakkumist egle@bellfire.ee
Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast. Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
| Laius | 300 cm |
|---|---|
| Sügavus | 208 cm |
| Kõrgus | 80cm |
| Istumiskõrgus | 43cm |
| Istumissügavus | 55 cm |
| Käetoe laius | 38 cm |
| Jalgade kõrgus | 5 cm |
| Versioonid | Bond 2+D, Bond D+2 |
|---|---|
| Jalad | L68 black |
| E-poe kangavalik | Over the horizon 08, Over the horizon 39, Over the horizon 64, Over the horizon 97, Over the horizon 38, Over the horizon 11, Over the horizon 54, Over the horizon 78 |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
69€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”






