Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
Mitat
| Korkeus | 80cm |
|---|---|
| Istuinkorkeus | 55 cm |
| Istuinkorkeus | 43cm |
| Käsinojan leveys | 38 cm |
Materiaalit
| Versiot | Bond 2+D, Bond D+2 |
|---|---|
| Jalat | L68 black |
Other
| Verkkokaupan kangasvalinta | Over the horizon 08, Over the horizon 11, Over the horizon 39, Over the horizon 54, Over the horizon 64, Over the horizon 97, Over the horizon 38, Over the horizon 78 |
|---|---|
| Jalgade kõrgus | 5 cm |
| Sügavus | 208 cm |
| Laius | 300 cm |
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €







