Laiha makuuosa (140 cm) tekee Amoresta todellisen suosikin – hyvin levänneet vieraat ovat erittäin tyytyväisiä tähän vuoteeseen. Amore vuodesohva on kestävä. Sohvan leveät käsinojat lisäävät makuuosalle turvallisuutta ja tukevuutta. Koivuvanerista ja männystä valmistettu runko, kestävä ja tyylikäs verhoilukangas sekä moderni muotoilu korostavat Amoren laatua ja pitkäikäisyyttä. Pehmusteena käytetty polyuretaanivaahto säilyttää tyynyjen muodon vuosiksi eteenpäin.
Todellinen väri voi poiketa näytöllä näkyvästä. Pyydämme tarkistamaan värit myymälässämme (osoitteessa Riia 142, Tartto).
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Korkeus | 95 cm |
|---|---|
| Istuinkorkeus | 55 cm |
| Istuinkorkeus | 46cm |
| Käsinojan leveys |
| Versiot | Amore 3BS |
|---|---|
| Jalat |
| Verkkokaupan kangasvalinta | |
|---|---|
| Jalgade kõrgus |
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €






