Adele

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Eestis disainitud ja toodetud diivanvoodi Adele on pilkupüüdev, mitmekülgsete võimalustega ja väga praktiline diivan. Adele suurim mudel on iga suure pere unistus, sest seal jätkub ruumi kõigi jaoks. Diivanil on mugav telekat vaadata, mürada ja niisama pikutada.

Adele seisab tugevatel puidust jalgadel. Kattekangaste valik on mitmekesine. Diivanvoodi massiivseid käetugesid ehivad laiad kattepadjad.

Diivanvoodil on kolm erineva magamisosa suurusega  mudelit – tänu sellele sobitub Adele hästi erinevate ruumilahendustega. Diivanvoodi avamine on igaühele jõukohane. Diivanikastis asub praktiline panipaik. Polsterduses on kasutatud polüuretaanvahtu, mis aitab säilitada patjade vormi.

Versioonid

2BS + Dbox, Dbox + 2BS

Soovitatud kangad

ETNA black (II cat), ETNA blue (II cat), ETNA dark blue (II cat), ETNA grey (II cat), ETNA grey-brown (II cat), ETNA light brown (II cat), ETNA red (II cat), ETNA violet (II cat), ETNA white (II cat)

Istumiskõrgus

47 cm

Istumissügavus

55 cm

Käetoe laius

29 cm

Jalad

L56 black, L56 oak stain

Kõrgus

95 cm

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
842.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.