Tugitoolvoodi Casa on kohe olemas ja asub Tartu salongis.

See mitmekülgne tugitoolvoodi on praktiline ja taskukohane valik nii koju, suvilasse, stuudiokorterisse kui ka lastetuppa.
Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast.
Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
Lisainfo
| Versioonid | Casa 1 |
|---|---|
| Jalad | l23-natural |
| E-poe kangavalik |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
59€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”













