Tugitool on kohe olemas ja asub Bellfire Palivere tehases. Külastamiseks palume eelnevalt aja kokku leppida, tööpäevadel ja kokkuleppel ka nädalavahetusel: +372 5113551 (Heido).

Tugev ja silmatorkav puidust konstruktsioon, mis on ühendatud polüuretaanvahust pehme polsterduse ja kõrge seljatoega loob mõnusa paiga lõõgastumiseks. Tooli jalad ja käetoed moodustavad koos vormika istumisosaga visuaalselt kauni terviku, mida iseloomustavad lihtsus ja selgus.
Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast. Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
| Laius | 65 cm |
|---|---|
| Sügavus | 80 cm |
| Kõrgus | 96 cm |
| Istumiskõrgus | 44cm |
| Istumissügavus | 50cm |
| Käetoe laius | 5 cm |
| Versioonid | Summer tugitool |
|---|---|
| Jalad | Kask |
| E-poe kangavalik |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
69€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”






