Diivan on kohe olemas ja asub Tartu salongis.

Skandinaavia kvaliteedi ja funktsionaalse disainiga nurgadiivan on praktiline, lihtne ja mugav. Kiire ja pingelise tööpäeva järel pakub Amelie rahulikke ja nauditavaid puhkehetki. Diivan sobitub hästi nii meie traditsioonilisse põhjamaisesse interjööri kui ka pilkupüüdva elemendina kaasaegsesse industriaalsesse lofti.
Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast. Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
| Laius | 230 cm |
|---|---|
| Sügavus | 170 cm |
| Kõrgus | 85cm |
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 55 cm |
| Käetoe laius | 10cm |
| Jalgade kõrgus | 20 cm |
| Versioonid | Amelie 2+D |
|---|---|
| Jalad | L82 must |
| E-poe kangavalik |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
69€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”











