EsilehtKojuTugitoolid

Karin

Karin

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Kaunilt kaarduvad käetoed teevad Karini pilkupüüdvaks nagu esimese päikesekiire hommikuudus, muutes ta ajatuks klassikaks, mis sobib suurepäraselt igasse elutuppa. Kõrge seljatugi ning kutsuvalt pehme polüuretaanvahust polsterdus teeb istumisest muinasjutulise kogemuse ja kui siia lisada veel samas stiilis ottoman, võib sellest saada sõltuvus.

Valikuvõimalusi on kaks – kas lihtsalt tugitool või tumbaga tugitool. Mõlemad on valmistatud kasevineerist ja puidust, tugevad ja vastupidavad. Jalgade ja käetugede värvus on oluline ning valikus on must või õlitatud tamm, mis teeb tooli eriti soliidseks.  Soovitame Karin tugitooli naturaalsest lambanahast kattega, mis on eriti soe ja pehme talveõhtuteks. Kuid tugitooli saab ka valida ükskõik mis Bellfire kangast, kui tulla salongi kangaid valima. Katteriie võib olla tagasihoidlikum või erksam – täpselt nii, nagu interjööri paremini sobib.

Soovitatud kangad

WELLINGTON graphite, WELLINTON natural

Versioonid

Karin tugitool, Karin tugitool tumbaga

Istumiskõrgus

38 cm

Jalad

L62 black, L62 oiled oak

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
550.00760.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust
    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.