EsilehtKojuDiivanid

Elle

Elle

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Nagu päikesekiir kastetilgal hämmastab diivan Elle oma klassikaliselt selgete vormidega, mis muudavad ta kauniks ja huvitavaks. Ranged ja nurgelised vormid harmoneeruvad suurepäraselt sulgpehmete polüuretaanvahust patjadega, mis on valmis iga väsinud keha oma embusse haarama. Ja kui juurde lisada veel Elle ottoman … tulemuseks on tõeliselt muinasjutuline nauding.

Valida saab kolme erineva suuruse vahel – laiusega tugitool 89 cm, kahekohaline 165 cm ja kolmekohaline 198 cm. Elle raam on valmistatud kasevineerist ja puidust, katteriie on mõistagi parima kvaliteediga. Käetugede laius on 7 cm, jalad on kahe erineva kujuga puidust – ka viimaste värvi saab valida musta ja tammepeitsi vahel.

Istumiskõrgus

45cm

Soovitatud kangad

ROCCO brown (I cat), ROCCO dark grey (I cat), ROCCO grey (I cat), ROCCO light beige (I cat), ROCCO light grey (I cat), ROCCO pink (I cat)

Kõrgus

80cm

Versioonid

2, 3

Jalad

L37 black, L37 oak stain, L49 black, L49 oak stain

Käetoe laius

7 cm

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
430.00502.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.