Diivan asub Bellfire Pajusi tehases ja on kohe olemas. Külastamiseks palume eelnevalt aja kokku leppida, tööpäevadel ja kokkuleppel ka nädalavahetusel: +372 55606705 (Jan).

Tegelik värvitoon võib erineda ekraanil olevast.
Palume värve kontrollida meie salongis.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisainfo
Mõõdud
| Laius | 211 cm |
|---|---|
| Sügavus | 80 cm |
| Kõrgus | 90 cm |
| Istumiskõrgus | 50 cm |
| Käetoe laius | 24 cm |
| Jalgade kõrgus | 13,5 cm |
Lisainfo
| Versioonid | Roma 3 |
|---|---|
| Jalad | L29 black |
| E-poe kangavalik |
Tasuta transport
Tasuta transport üle Eesti maja välisukseni alates
500 € ostust.
Kojuvedu
Transport välisukseni Mandri-Eestis:
59,00€
Transport välisukseni (saared):
99€
Transport tuppa (sõltumata korrusest):
69€
Paigaldus & kättesaamine
Transport koos paigaldusega (Harjumaal ja Tartumaal):
99,00€
Tellimuse kättesaamine Tartu salongist (Spektri 6):
0€”






