Hoolime kõigi tervisest ja püüame tekkinud olukorras aidata teil oma soove täide viia tavapärasest uut moodi ehk kontaktivabalt. See tähendab - kui teie olete üksinda sees, oleme meie väljas. Selliselt saate salongi toodetega ainult teie privaatselt ja ohutult tutvuda, kui olete aja eelnevalt kokku leppinud. Kui vajate nõustamist, andke oma soovidest teada ja valmistame need teile ette dagne@bellfire.ee või helistades +372 55 516 886. Töötame igapäevaselt 9-17. Salongi (160m2) saame lubada korraga ainult 2 inimest, kes kindlasti kannavad maske. Maksimaalne kohtumise pikkus on 30 minutit. Kui soovite nõustamist ja infot telefoni või e-maili teel, siis vastame teile samuti igapäevaselt 9-17 telefonil +372 55 516 886 ning dagne@bellfire.ee

Kontaktisikud

Dagne Mändoja
Müük - Eesti

Dagne Mändoja

Särasilmne Dagne valdab toodete kohta kogu infot ja suudab leida sulle parima lahenduse. Ta suhtleb kõikide tehastega ning haldab tootmisprogrammi. Annab Eesti klientidele nõu nii salongis, e-maili kui ka telefoni teel.

Raivo Tõnne
Tegevjuht, Juhatuse liige

Raivo Tõnne

Raivo on Bellfire tegevjuht. Ta on ettevõtte visionäär ja innovaator. Tegeleb kõigega: arenduse, turunduse, logistika ja tehaste ning müügiinimeste juhtimisega.

Tarmo Sauna-Aho
Müük - Soome, Juhatuse liige

Tarmo Sauna-Aho

Tarmo on ettevõtte juhatuse liige. Ta tegeleb Soome müügiga olemasolevatele klientidele ja uute klientide otsimisega. Temalt saab infot toodete kohta ning ta on alati valmis tegema sulle parima pakkumise. Võta ühendust kui oled huvitatud koostööst.

Heido Peterson
Tootmine, juhatuse liige

Heido Peterson

Heido on Bellfire juhatuse liige. Ta juhib Palivere ja Haapsalu toomisüksuseid.

Jan Vilgats
Tootmine

Jan Vilgats

Jan juhib Jõgevamaal tootmisüksust.

Harri Ohvo
Müük - Rootsi

Harri Ohvo

Harri tegeleb Rootsi müügiga. Ta valdab soome, rootsi ja inglise keelt ning oskab alati aidata toodete tutvustamisel ja uute partnerite leidmisega üle Rootsi.

Raamatupidamine
Raamatupidamine

Raamatupidamine

Bellfire raamatupidamise saab kätte aadressilt finance@bellfire.ee