Tofu nojatuoli on tyylikäs ja elegantti, joka kutsuu sinut syleilyynsä! Sen pyöreät muodot, ainutlaatuiset jalat ja pehmeys tekevät Tofusta todellisen helmen olohuoneeseesi. Nojatuoli on verhoiltu korkealaatuisella ja kestävällä kankaalla, ja voit valita sadoista kankaista sen, joka sopii parhaiten sinulle. Ota siis lempipeittosi, hyvä kirja ja kuppi teetä, ja nauti Tofu-nojatuolin mukavuudesta tuntikausia.
Koko kangasvalikoima on nähtävillä näyttelytilassamme osoitteessa Riia 142, Tartto.
Huomioithan, että todellinen väri voi poiketa näytöllä näkyvästä. Suosittelemme värien tarkistamista näyttelytilassamme.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Korkeus | 80cm |
|---|---|
| Istuinkorkeus | 50cm |
| Istuinkorkeus | |
| Käsinojan leveys | 12 cm |
| Versiot | Tofu |
|---|---|
| Jalat | L90 |
| Verkkokaupan kangasvalinta | Poodle ash, Poodle camel, Poodle cream, Poodle linen, Savann |
|---|---|
| Jalgade kõrgus | |
| Sügavus | |
| Laius |
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €









