Isola-nojatuoli yhdistää kaikki nojatuolin parhaat ominaisuudet. Sen kaunis muoto, höyhenenpehmeät tyynyt, modernit käsinojat ja hurmaavat jalat kiinnittävät huomion ainutlaatuisella designillaan ja kutsuvat istumaan. Isola-nojatuoli on erittäin pehmeä ja ilmava, ja se seisoo korkeilla, 17 cm metallijaloilla.
Voit tutustua koko kangasvalikoimaan näyttelytilassamme osoitteessa Riia 142, Tartto.
Huomioithan, että värit voivat poiketa näytöllä näkyvästä. Suosittelemme tarkistamaan värit näyttelytilassamme.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Korkeus | 90cm |
|---|---|
| Istuinkorkeus | 65 cm |
| Versiot | Isola 1 |
|---|---|
| Jalat | L78 black |
| Verkkokaupan kangasvalinta | CASUAL river, CASUAL spring, CASUAL desert, CASUAL gold, CASUAL griffin, CASUAL ivory, CASUAL misty, CASUAL truffle |
|---|
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €






