Pyöreä Momo-rahi, halkaisijaltaan 60 cm, on käytännöllinen ja toimii erinomaisesti sekä pehmeänä istuimena että modernina pöytänä. Rahin tukeva runko on valmistettu koivuvanerista ja männystä. Voit valita kolmesta erilaisesta metallijalkavaihtoehdosta. Momo-rahi näyttää erityisen hyvältä ylellisessä Brunei-samettikankaassa, mutta Bellfire-näyttelytilassamme voit valita useista eri kankaista.
Voit tutustua koko kangasvalikoimaan näyttelytilassamme osoitteessa Riia 142, Tartto.
Huomioithan, että värit voivat poiketa näytöllä näkyvästä. Suosittelemme tarkistamaan värit näyttelytilassamme.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Versiot | Momo Ottoman |
|---|---|
| Jalat | L76 silver, L78 black |
| Verkkokaupan kangasvalinta | FIBRE-GUARD 01, FIBRE-GUARD 05, FIBRE-GUARD 06, FIBRE-GUARD 09, FIBRE-GUARD 11, FIBRE-GUARD 19 |
|---|
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €





