Neliömäinen rahin Momo-sohvalle on varustettu kestävästä koivuvaneri- ja mäntypuukehyksestä. Voit valita kolmesta eri metallijalka-vaihtoehdosta. Rahin ilme on parhaimmillaan ylellisellä Brunei-sametilla, mutta Bellfire-näyttelytilassamme voit valita monista eri kangasvaihtoehdoista.
Koko kangasvalikoima on nähtävillä näyttelytilassamme osoitteessa Riia 142, Tartto.
Huomioithan, että todellinen väri voi poiketa näytöllä näkyvästä. Suosittelemme värien tarkistamista näyttelytilassamme.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Versiot | Momo kandiline Ottoman |
|---|---|
| Jalat | L76 silver, L78 black |
| Verkkokaupan kangasvalinta | FIBRE-GUARD 01, FIBRE-GUARD 05, FIBRE-GUARD 06, FIBRE-GUARD 09, FIBRE-GUARD 11, FIBRE-GUARD 19 |
|---|
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €


