Heidi vuodesohva on täydellinen valinta niille, jotka arvostavat huonekalujen käytännöllisyyttä ja haluavat mukavan paikan rentoutumiseen. Tilava säilytystila on erinomainen sänkyliinavaatteiden tai muiden tavaroiden säilyttämiseen. Vuodesohvan mukavuus ja kestävyys varmistuvat pehmeillä polyuretaani-vaahtotyynyillä, tukevalla rakenteella ja korkealaatuisella verhoilukankaalla.
Dekoratiivityynyt eivät sisälly sarjaan.
Koko kangasvalikoima on nähtävillä näyttelytilassamme osoitteessa Riia 142, Tartto.
Huomioithan, että todellinen väri voi poiketa näytöllä näkyvästä. Suosittelemme värien tarkistamista näyttelytilassamme.
Materjalid
| Kangas | 20% Lina, 80% Puuvill |
|---|---|
| Pehmendus | Spiraalvedru, Polüuretaanvaht |
| Raam | Teras, Tamm |
Dimensioonid
| Kõrgus | 85cm |
|---|---|
| Istumiskõrgus | 45cm |
| Istumissügavus | 50cm |
Lisätiedot
| Korkeus | 86 cm |
|---|---|
| Istuinkorkeus | 58 cm |
| Istuinkorkeus | 46cm |
| Käsinojan leveys | 14 cm |
| Versiot | Heidi 2BS+Dbox, Heidi Dbox+2BS |
|---|---|
| Jalat |
| Verkkokaupan kangasvalinta | |
|---|---|
| Sügavus | |
| Laius | |
| Jalgade kõrgus |
Ilmainen toimitus
Ilmainen toimitus koko Virossa yli
500 € tilauksille.
Kotiinkuljetus
Toimitus ulko-ovelle (Manner-Viro):
59,00 €
Toimitus ulko-ovelle (saaret):
99,00 €
Asennus & nouto
Toimitus asennuksella (Harjumaa ja Tartumaa):
149,00 €
Tilauksen nouto Tartun myymälästä (Spektri 6):
0 €






