Lola

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Lola diivani kaunilt kumerduvate käetugedega stiilne elegants mõjub magnetina, tõmmates endale vaatajate igatsevaid pilke. Lola on omanäolise disainiga voodiks muudetav nurgadiivan, mille polüuretaanvahust padjad on udupehmed nagu unistus, neelates iga istuja endasse ja pakkudes talle meeldivat puhkepaika. Tänu omapärasele vormile, maitsekatele nüanssidele ja kahele kaunile dekoratiivsele padjale (komplektis), on Lola ahvatlev valik igasse elutuppa.

Voodina on diivan Lola avar, pikkus 199 cm ja laius 134 cm. Tugev kasevineerist ja puidust konstruktsioon tagab vastupidavuse ning kaunis katteriie on loomulikult tippkvaliteediga. Jalgade kõrgus on 7,5 cm ning valida saab musta ja tammepuidu tooni vahel.

Versioonid

Lola 2BS+Dbox, Lola Dbox+2BS

Soovitatud kangad

ARHUS flower beige (IV cat), ARHUS flower blue (IV cat), ARHUS flower brown (IV cat), ARHUS flower light grey (IV cat), ARHUS flower pink (IV cat)

Kõrgus

90cm

Istumiskõrgus

43 cm

Jalad

L21 black

Käetoe laius

15 cm

Istumissügavus

50cm

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
634.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.