EsilehtKojuTumbad

Cone tumba

Cone tumba

Prev slide

Next slide

Cone tumba

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Jalad puuduvad

Koonustumba on suurepärane valik neile, kes soovivad liita huvitava geomeetrilise vormi ja funktsionaalsuse põnevaks koosluseks. Eriti sobiv on see tumba sel juhul, kui ruumi on vähe. Läbimõõt 46 cm tähendab, et ta mahub nii esikusse kui magamistuppa ega jää kunagi ette. Koonuse kuju ning pehmed küljed teevad varvaste äralöömise väga keeruliseks. Kõrgus 44 cm tähendab, et istmena on ta just parajalt kõrge ning polüuretaanvahust polsterdus teeb istumise mugavaks. Ka on koonustumba suurepäraseks kohaks, kuhu asetada lugemist ootav ajakiri või tahvelarvuti. Tugev kasevineerist ja puidust konstruktsioon muudab tumba vastupidavaks ning võimalus valida katteriiet – saadaval on mitu huvitavat värvitooni – teeb koonustumba sobitamise interjööri imeliselt lihtsaks.

Soovitatud kangad

BRUNEI 19 (III cat), BRUNEI 18 (III cat), BRUNEI 29 (III cat), BRUNEI 31 (III cat), BRUNEI 39 (III cat), BRUNEI 45 (III cat), BRUNEI 6 (III cat)

Istumiskõrgus

44 cm

Istumissügavus

46 cm

Versioonid

Koonus tumba

*Tulen ise järele 0€ (Tartus on võimalus viia Bellfire järelkäruga kaup endale koju)
*Transport mandrile 39€
*Transport saarele 49€
72.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Siin välja toodud kangad on vaid väike valik meie kangaste koguvalikust, millega saab tutvuda kangaste lehel või salongis. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

Võta meiega ühendust

Tekkis küsimusi?
Võta meiega ühendustSoovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.