Andrea

Prev slide

Next slide

Kangad / värvitoonid

Versioonid

Jalad

Eestis disainitud ja toodetud diivanvoodi Andrea on pilkupüüdev, mitmekülgsete võimalustega ja väga praktiline diivan. Andrea suurim mudel on iga suure pere unistus, sest seal jätkub ruumi kõigi jaoks. Diivanil on mugav telekat vaadata, mürada ja niisama pikutada.

Andrea seisab tugevatel puidust jalgadel. Kattekangaste valik on mitmekesine. Diivanvoodi massiivseid käetugesid ehivad laiad kattepadjad.

Diivanvoodil on kolm erineva magamisosa suurusega  mudelit – tänu sellele sobitub Andrea hästi erinevate ruumilahendustega. Diivanvoodi avamine on igaühele jõukohane. Diivanikastis asub praktiline panipaik. Polsterduses on kasutatud polüuretaanvahtu, mis aitab säilitada patjade vormi.

Versioonid

2BS + Dbox, Dbox + 2BS

Soovitatud kangad

ETNA black (II cat), ETNA blue (II cat), ETNA dark blue (II cat), ETNA grey (II cat), ETNA grey-brown (II cat), ETNA light brown (II cat), ETNA red (II cat), ETNA violet (II cat), ETNA white (II cat)

Istumiskõrgus

47 cm

Istumissügavus

55 cm

Käetoe laius

29 cm

Jalad

L56 black, L56 oak stain

Kõrgus

95 cm

Kõik tarnehinnad kehtivad ühe toote puhul. Rohkemate toodete puhul palun võtta meiega ühendust ning transpordihind on kokkuleppel. Kõik tellimused väljaspool Tartu- ja Harjumaad on hind kokkuleppel.
* 1 diivani tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 120€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*1 voodi tuppavedu + paigaldus ja prahi äravedu- 150€. Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Telli koju koos tuppa sisse toomisega 99€ (kuni 5. korrus. Ei sisalda paigaldust ega prahi äravedu). Teenust pakume hetkel vaid Tartu- ja Harjumaal. Teised piirkonnad kokkuleppel.
*Transport ukseni Tartumaal ja Harjumaal 39€, Saaremaa ja Hiiumaa 49€ (Sisaldab tellimuse toomist koduukseni, ei sisalda paigaldust. Teised piirkonnad kokkuleppel.).
*Vii ise meie järelkäruga tellimus koju 0€ (Selline võimalus on vaid Tartumaal. Meie salongi aadress: Riia 142)
*Võimalus minna ise tehasesse tellimusele järele 0€ (Täpsustada, millisest tehasest soovite kaupa kätte saada)
Tehaste aadressid:
-Jõgevamaa tehas. Rassi tee 9, Vägari küla, Põltsamaa vald, 48222
-Palivere tehas. Allikmaa, Lääne maakond, 90811
-Haapsalu tehas. Kiltsi tee 14, Haapsalu, 90403
842.00

Lõplik hind sõltub kanga ja kombinatsiooni valikust. Valmistusaeg 4-6 nädalat.


Tootekood:

    Võta meiega ühendust

    Tekkis küsimusi?
    Võta meiega ühendust    Soovin liituda ka uudiskirjaga, et olla kursis uusimate trendide- ja toodetega!

    Teie e-posti aadressi ja muid andmeid ei edastata kommertslikel eesmärkidel kolmandatele isikutele.